Veen Mobilya Ankara

Vizyon   :    Evrensel standartlara uygun, dünya genelinde, her yaşam alanına sevgiyle bir GÜ"VEEN'' üretmek.

Misyon  :   Müşteri beklentileri doğrultusunda: her yaşam alanına güven, kalite, değer katan, yaşadığımız cografyanın kültürel zenginlikleri ar-ge ve özel tasarımlarımızla dokuyan, farklı, belirleyici, çevreye duyarlı ,topluma saygılı, ülke ekonomisine katkı sağlayan,çalışanıyla, tüketicisiyle mutlu ''veen ailesi'' oluşturmak.

Veen Mobilya Ankara Siteler Mobilyası Üretimi ve Satışını Yaparak Müşterilerine Kaliteli ve Şık Mobilyaların Uygun Fiyatla Buluşmasını Sağlamış Köklü Bir Firmadır. Tecrübeli Çalışanlar, Sağlam ve Kaliteli Ürün Anlayışı  Sayesinde Mobilya Sektöründe Uzun Yıllardır Hizmet Vermektedir. Sektörümüzdeki saygı , güven ve başarı çizgimizi koruyarak ve sürekli güçlendirerek , mutluluk paylaşılacak ve hizmet dağıtıcak üretimiyle siteler koltuk takımı, siteler yemek odası, siteler yatak odası, siteler düğün paketi  ile  daha çok ulusal noktaya ulaşmak. 

Müşterilerine Sağladığı Güven ve Sıcaklık Sayesinde Büyük Satış Rakamlarına Ulaşmış ve Sattığı Mobilyaların Desteğini Sürdürmektedir. Ürün ve Hizmet Kalitesini Geliştiren Veen Mobilya başarı grafiğini günden güne artırmaktadır. Mutlak Müşteri Memnuniyetini temel prensiplerinden biri olarak kabul eden Veen Mobilya sürekli kendini yenileyen firma profili ile rekabekçi kampanyaları, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti Tüketicilerin gönlünde yer etmiş bir marka olarak dikkat çekmektedir.

Sektördeki uzun yılların verdiği bilgi birikimini tecrübesiyle birleştirerek Ev Mobilyası alanında uzmanlaşıp insanların yaşam alanına değer katan ürün çizgisi ve tasarımlarıyla hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Whatsapp Communication Line
Whatsapp Communication Line